WINDOWS ANDROID IOS MAC
  • 5.00 /5

Internet Download Manager 6.21 Shkarko

Nga interneti dosjet që ju doni të shkarkoni? Këtu Internet Download Manager 6.21 një program të vetëm për ju. Përdorimi i shumë kollay. Kur surfing internet, kur ju klikoni mbi një video-linku në anën. Internet Download Manager 6.21 shkarkoni më të njohura të programit. Ju vetëm klikoni. Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Avant Browser, Apple Safari, dhe Netscape shfletuesit mbështet. Internet Download Manager 6.21 fotografi, 32 pjesët me ndarjen e sistemit tuaj shpejt pa lodhje shkarkime. E mbetur në gjysmë, dhe do të vazhdojë të shkarkuar tuaj funksion . provoni për 30 ditë, nëse ju jeni të lumtur me atë që ju mund të blejnë. Fotografi shkarkuar në dokumentet e mia dosje ju mund të gjeni në shkarkoni dosje. Në qoftë se ju dëshironi, ju mund të vendosni vendndodhjen e magazinimit. Programi i mbështetur gjuhë:shqip, arabisht, Azerbajxhani, Boshnjake, bullgarisht, katalonje, Kineze, Kineze, Kineze Tradicionale, kroate, çeke, daneze, holandeze, Farsi, Farsi, Farsi, finlandisht, frëngjisht, gjermanisht, greqisht, hebraisht,hungareze, Indonezian, Italian, Japoneze, koreane, lituanisht, maqedonase, kinezisht, norvegjisht, polonisht, portugalisht portugalisht(Brazilian), rumune, rumune, ruse, ruse, serbe Cirillic, serbe Cirillic, SerbianLatin, sllovake, Sllovene, spanjolle, suedeze, suedisht, Thai, Turk, Ukrainas, Uzbekisht, Vietnamese. Kategori: Shkarkimit Të Menaxhimit Të, I Shkarkuar Software Sistemi Operativ WINDOWS.

Internet Download Manager 6.21 image
Internet Download Manager 6.21

shkarkuar

  • Licencë : Trial Version
  • Version : 6.21
  • Madhësia : 6,03 MB
  • Sistemi Operativ :
    • WINDOWS
  • Sistemi Operativ Version : Windows XP/Vista/Windows 7/8/8.1
  • Prodhuesi :
  • Data E Rinovuar : 2015-02-13